Zzagospodarowanie placu w centrum Krajenki

28.06.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zagospodarowanie   #inwestycja   #plac   #centrum   #krajenka   

25 czerwca 2018 roku na placu przy Krajeńskim Ośrodku Kultury, ruszyły kolejne prace, tym razem związane z zadaniem „Letnia Galeria” - Zagospodarowanie placu w centrum miasta w Krajence.

 

Operacja realizowana jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 przez Towarzystwo Miłośników Krajenki. Aktualnie prowadzone są prace budowlane polegające na utwardzeniu terenu, dodatkowo przewidziany jest zakup sprzętu (leżaki, podesty sceniczne, ścianki wystawiennicze, namiot ekspresowy).

Realizacja zadania wpłynie pozytywnie na poprawę dostępności do wydarzeń kulturalnych, a także na estetykę i promowanie miasta.

Inwestycja dofinansowana została ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 kwotą w wysokości 78.439 zł.

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

To może Cię także zainteresować:
Złote Gody w Krajence
Bezpieczniej do Ciosańca
Bezpieczeństwo najmłodszych przede wszystkim

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl | foto: krajenka.pl

Komentarze