Zniszczył samochód papierem ściernym - został zatrzymany

19.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wandal   #zatrzymany   #auto   #złotów   

Policjanci Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie ustalili sprawcę zniszczenia samochodu marki Renault Megane. Pojazd ten zaparkowany był na jednym z parkingów w Złotowie. Sprawcę czekają surowe konsekwencje prawne.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego wyjaśnili sprawę zniszczenia samochodu marki Renault Megane. Do uszkodzenia pojazdu doszło w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Sprawca zniszczył powłokę lakierniczą auta poprzez jej zarysowanie. Auto było zaparkowane na jednym z parkingów w centrum Złotowa. Straty jakie spowodował pokrzywdzony właściciel pojazdu wycenił na kwotę ponad cztery tysiące złotych. Zniszczeniu uległy przednie i tylne lewe drzwi, tylne prawe drzwi, ściany boczne oraz pokrywa wlewu paliwa.

Działania podjęte przez policjantów pozwoliły ustalić i zatrzymać w dniu 14 stycznia br. sprawcę tego czynu. Wandalem okazał się być 63-letni mieszkaniec Złotowa. Mężczyzna usłyszał zarzut umyślnego zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Składając wyjaśnienia mężczyzna powiedział, że zniszczył samochód używając do tego papieru ściernego. Zrobił to celowo, gdyż właściciele samochodu, jego sąsiedzi denerwowali go, głośno się zachowywali i "szurali" meblami w swoim mieszkaniu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze