Złoty Medal "Za zasługi dla obronności kraju"

24.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#złoty medal   #uznanie   #wojsko   #jastrowie   

W dniu 21 stycznia 2019 roku w Urzędzie Gminy i Miasta w Jastrowiu odbyła się uroczystość wręczenia złotego medalu „Za zasługi dla obronności kraju” dla Pani Jadwigi Ziółkowskiej z Sypniewa.

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej, złoty medal nadaje się w celu okazania wysokiego uznania rodzicom, których troje lub więcej dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. Uroczystego wręczenia honorowego odznaczenia dokonał Wojskowy Komendant Uzupełnień w Pile – ppłk Tomasz Cieślak. Gratulacje z okazji przyznania przez Ministra Obrony Narodowej medalu złożył również Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie – Pan Piotr Wojtiuk. W ciepłych słowach burmistrz wyraził uznanie i podziękowanie za wychowanie synów w duchu patriotyzmu oraz oddania Ojczyźnie. Do życzeń dołączyła się Pani Małgorzata Sameć Wicestarosta Złotowski.


To może Cię także zainteresować:
Poszukiwany właściciel trójkołowego roweru
Jastrowie niech Polska się o Tobie dowie!
Tragedia nad jeziorem Wielkim w Jastrowiu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / UGiM Jastrowie | foto: jastrowie.pl

Komentarze