Złotowscy strażacy przekazali pojazd do KP PSP w Pile

12.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pojazd   #złotów   

11 lutego 2021 roku na placu jednostki ratowniczo-gaśniczej w Złotowie doszło do przekazania pojazdu specjalnego rozpoznawczo-ratowniczego Mitsubishi L200 dla komendy powiatowej PSP w Pile.

 

Przekazanie podyktowane było pozyskaniem przez komendę powiatową PSP w Złotowie w grudniu fabrycznie nowego tej samej klasy pojazdu marki Toyota Hilux. Pojazd dotychczas użytkowany w KP PSP w Złotowie stał się automatycznie pojazdem zbędnym. Przekazania pojazdu i stosownych dokumentów dokonał komendant powiatowy PSP mł. bryg. Jarosław Kołak w obecności zastępcy dowódcy JRG kpt. Przemysława Jasiłka. Stronę komendy powiatowej PSP w Pile reprezentowali dowódcy JRG nr 1 st. kpt. Grzegorz Orłowski i mł. kpt. Jacek Michalski.


To może Cię także zainteresować:
Pożar w Drożyskach Wielkich
Ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze
Uczcili pamięć bohaterów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Komentarze