Złotowscy kryminalni zatrzymali dwóch pseudokibiców

28.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #pseudokibic   #zatrzymany   #złotów   

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Złotowie zatrzymali w miniony wtorek i środę popołudniu złotowskich pseudokibiców, którzy w trakcie ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy podczas meczu pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa wtargnęli na płytę boiska.

 

W dalszym ciągu policjanci służby kryminalnej identyfikują pseudokibiców, którzy 20 maja w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej wtargnęli na płytę boiska stadionu INEA podczas meczu ostatniej kolejki ekstraklasy w piłce nożnej pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W wtorek po południu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki powołani do wyjaśnienia udziału poszczególnych osób w tych zamieszkach zatrzymali 18-letniego mieszkańca Złotowa. Mężczyzna w środę został został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald. Młody złotowianin usłyszał zarzut z Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Decyzją Prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego, a także całkowity zakaz uczestnictwa w imprezach masowych.

Kolejny pseudokibic został zatrzymany w środę po godzinie 18.00 w Złotowie przy ul. Szpitalnej. 32-latek trafił do policyjnego aresztu. Został doprowadzony do prokuratury w Poznaniu. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Cały czas pozostali pseudokibice są identyfikowani przez policjantów niewykluczone, że następni chuligani trafią przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

 

To może Cię także zainteresować:
10. urodziny Fundacji Złotowianka
Zlekceważyli przepisy - stracili prawo jazdy
100 krokusów na 100 lecie odzyskania Niepodległości

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze