Złotów Gminą na 5!

27.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wyróżnienie   #samorząd   #burmistrz   #złotów   

W warszawskiej Głównej Szkole Handlowej odbyła się już piąta konferencja Forum Gmin na 5! Z dwóch ostatnich edycji Gmina Miasto Złotów przywoziła prestiżowe wyróżnienia „Gminy na 5!”. 23 maja Burmistrz Miasta – Adam Pulit w stolicy odebrał nagrodę trzeci raz z rzędu!

 

Tym samym Złotów wszedł do prestiżowego grona Złotych Gmin na 5!, tym mianem w Polsce może poszczycić się zaledwie 16 gmin – nasze miasto znalazło się w tej elicie wraz z m.in. Człuchowem, Piłą, Gdańskiem, Poznaniem czy Toruniem. 

Ranking został przygotowany przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Przeprowadzali oni badania poświęcone zachowaniom przedsiębiorczym gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Organizatorzy rankingu sprawdzali jakość komunikacji z urzędem poprzez stronę internetową oraz w bezpośrednim kontakcie przez tajemniczego klienta. Cała akcja była oczywiście utrzymywana w tajemnicy, aby oddać jak najrzetelniejsze wyniki. 

Burmistrz Złotowa wziął również aktywny udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym przyciągania do miasta inwestorów, turystów i nowych mieszkańców oraz jak podnosić atrakcyjność inwestycyjną. Wśród prelegentów znaleźli się także m.in. przedstawiciele urzędów miejskich Gdańska, Gdyni czy Poznania.


To może Cię także zainteresować:
Licealiści szkolili się na strzelnicy
Oddział z nowoczesnym alkomatem
Wyróżnienia dla Złotowa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.pl

Komentarze