Zderzenie samochodu osobowego z łosiem

24.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #zwierzę   #łoś   #zakrzewo   

22 stycznia 2019r. o godz. 18:36 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w okolicach Zakrzewa. Zgłaszający poinformował, że na drodze wojewódzkiej nr 188 doszło do zderzenia samochodu osobowego prawdopodobnie z łosiem.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie najbliższą jednostkę OSP oraz zastęp z JRG Złotów. Po dojeździe i zabezpieczeniu terenu działań, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy samochodu osobowego, został on następnie przekazany przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. Samochód osobowy po dachowaniu zablokował odcinek drogi wojewódzkiej, na poboczu znajdowało się martwe zwierzę, łoś, który został zabezpieczony przez służby leśne Nadleśnictwa Lipka.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła jednostka OSP Zakrzewo, JRG Złotów, Zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego, Policja oraz służby leśne Nadleśnictwa Lipka.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
Rolnicy z gminy Zakrzewo świętowali zakończenie żniw

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze