Zderzenie dwóch osobówek

14.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #zakrzewo   

14 lutego 2021 roku w godzinach dopołudniowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na wysokości miejscowości Poborcze na drodze wojewódzkiej DW188. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe, które po zderzeniu bocznym w trakcie ruchu drogowego zakończyły swoje przemieszczanie w przydrożnym rowie w znacznej odległości.

 

Do obsługi zaistniałego zdarzenia dyżurny stanowiska kierowania w Złotowie zadysponował najbliższe podmioty ratownicze z OSP Zakrzewo,Głomsk i jednostkę ze Złotowa. W chwili przyjazdu służb kierujący na zewnątrz pojazdów, bez objawów urazowych. Zabezpieczono teren zdarzenia, rozłączono zasilania w rozbitych pojazdach. Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników wypadku i wobec braku obrażeń pozostawił w miejscu zdarzenia.

Po wykonanych czynnościach wyjaśniających przez Policję oczyszczono jezdnie z rozbitych elementów pojazdów i przywrócono ruch na danym odcinku drogi.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci pomogli obywatelce Norwegii
Pożar w Drożyskach Wielkich
Ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie: st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Komentarze