Zatrzymano kobietę poszukiwaną listami gończymi

27.02.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kobieta   #list gończy   #zatrzymana   #złotów   

Poszukiwania za mieszkanką Złotowa trwały od 2004 roku. Ścigana na podstawie dwóch listów gończych kobieta ukrywała się w Niemczech. Szczęście jednak opuściło 39-latkę i została zatrzymana przez dzielnicowych na terenie Złotowa. Najbliższe kilka lat spędzi za kratkami w związku z dokonanymi w przeszłości oszustwami.

 

Realizacja najstarszej sprawy poszukiwawczej prowadzonej w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie i zatrzymanie kobiety to efekt zaangażowania oraz wnikliwej pracy dzielnicowych, którzy w dniu 18 lutego br. podczas wykonywania czynności służbowych na terenie Złotowa skojarzyli fakt, iż kobieta może być osobą od wielu lat poszukiwaną do odbycia kary.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach dzielnicowi potwierdzili, że 39- latka od ponad 13 lat była poszukiwana na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Złotowie i Pile i ma do odbycia zaległą karę pozbawienia wolności za dokonane w przeszłości oszustwa.

Kobieta do Polski przyjechała na kilka dni, przez wiele lat skutecznie ukrywała się przed stróżami prawa poza granicami kraju w Niemczech. Podczas zatrzymania była kompletnie zaskoczona i nie stawiała oporu. Trafiła już do aresztu i odbędzie zaległą karę pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól
Pięknieje Wielkopolska Wieś. Umowy na dofinansowanie podpisane

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze