Zatrzymani z narkotykami w Okonku i w Złotowie

07.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #okonek   #złotów   

Kryminalni Komisariatu Policji w Okonku i Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas realizacji czynności służbowych zabezpieczyli blisko 60 porcji środków odurzających. Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy posiadali marihuanę. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

 

2 marca br. policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Okonku realizując działania wymierzone w przestępczość narkotykową ustalili, że jeden z mieszkańców miasta, posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające.

W związku z tym śledczy postanowili sprawdzić swoje ustalenia. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 31- latka, policjanci ujawnili susz roślinny zawinięty w folię aluminiową. Badanie testerem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości blisko 30 porcji.

5 marca br. złotowscy kryminalni na terenie miasta zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 25 lat. Mężczyźni posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany w ilości blisko 30 porcji.

Mężczyźni przyznali się do przedstawionych zarzutów posiadania narkotyków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i złożyli wyjaśnienia. Grozi im za to do trzech lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się prace związane z poszerzeniem drogi do Ciosańca
Zakończono budowę chodnika w Skokach
Bezpieczniej w harcerskich obozowiskach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze