Zatrzymani z narkotykami w Jastrowiu

01.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #jastrowie   

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas realizacji sprawy zabezpieczyli ponad 100 porcji substancji psychotropowych i środków odurzających. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę i marihuanę. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

26 lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie realizując działania wymierzone w przestępczość narkotykową zatrzymali na terenie Jastrowia dwóch mieszkańców miasta, którzy posiadali substancje psychotropowe i środki odurzające wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Pierwszy z mężczyzn 35-latek, posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie testerem wykazało, że biały proszek to amfetamina w ilości blisko 15 porcji.

Przy drugim 22 – letnim mężczyźnie policjanci ujawnili amfetaminę w ilości blisko 10 porcji, ponadto podczas przeszukania miejsca jego zamieszkania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 100 porcji.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie zarzutów. Mężczyźni w trakcie składanych wyjaśnień przyznali się do posiadania narkotyków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im za to do trzech lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Odpowiedzą za posiadanie i uprawę marihuany
Z promilami i bez uprawnień kierował motorowerem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze