Zakrzewo za strajkiem, Stara Wiśniewka przeciwko

25.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #nauczyciel   #protest   #strajk   #zakrzewo   

22 marca br. w Urzędzie Gminy Zakrzewo odbyło się spotkanie dyrektorów placówek oświatowych z zastępcą wójta, Dorotą Murach w sprawie ogólnopolskiego strajku nauczycieli.

 

Na chwilę obecną pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie oraz Publicznego Przedszkola w Zakrzewie w referendach strajkowych opowiedzieli się za przeprowadzeniem protestu od 8 kwietnia b.r., zaś kadra Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wiśniewce była przeciwko i w tej placówce wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem. Dyrektor PSP w Zakrzewie Arletta Tymińska deklaruje, że nauczyciele zapewnią zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w czasie trwania protestu, w przypadku przedszkola mogą wystąpić trudności z opieką nad dziećmi, gdyż tam za strajkiem opowiedziało się 100% kadry. Dyrektor Hanna Lalik będzie na bieżąco informować rodziców o dalszym postępowaniu w czasie trwania protestu.


To może Cię także zainteresować:
Chodnik w Czernicach - II etap inwestycji już wkrótce
CKZiU od kuchni. Drzwi otwarte i moc atrakcji
Nowy gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży w Okonku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze