Zakończyła się rozbudowa przedszkola w Skórce

28.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #rozbudowa   #inwestycja   #dzieci   #krajenka   

Prace przy rozbudowie Publicznego Przedszkola w Skórce realizowane w ramach projektu: Poprawa infrastruktury edukacyjnej gmin pilskiego OSI w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 dobiegły końca. Wykonawcą zadania była firma „SKÓR BUD” Damian Skóra. Koszt inwestycji wyniósł 246 029,18zł a 67% tej kwoty stanowiło dofinansowanie.

 

To niezwykle ważna inwestycja dla rozwijającej się miejscowości jaką jest niewątpliwie Skórka. Dzięki inwestycji powierzchnia użytkowa przedszkola zwiększyła się o 100m2. Przedszkolaki zyskały kolejną salę, która już wkrótce zostanie w pełni doposażona. W ramach inwestycji wykonane zostały również nowe łazienki wyposażone w umywalki, prysznice oraz toalety. Rozbudowa przedszkola sprawi że jeszcze większa liczba dzieci będzie miała możliwość nauki oraz zabawy w miejscu swego zamieszkania w komfortowych warunkach.

 

To może Cię także zainteresować:
100 krokusów na 100 lecie odzyskania Niepodległości
Złote Gody w Krajence
Bezpieczniej do Ciosańca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl / Paweł Brzeziński | foto: krajenka.pl

Komentarze