Zakończono budowę wiaty rekreacyjnej w Okonku

28.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #inwestycja   #wiata   #okonek   

Gmina Okonek zakończyła realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa wiaty rekreacyjnej w miejscowości Okonek ul. Stockelsdorf” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

 

Zadanie dotyczyło budowy wiaty rekreacyjnej dla użytkowników obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz uczestników imprez w miejscowości Okonek. Z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa jak również komfortu korzystania z obiektu wykonano zewnętrzną i wewnętrzną instalację elektryczną. 

Wiata jest ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców i turystów natomiast w celu dostosowania obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych a tym samym wyeliminowania wszelkich barier dostępności wykonano ciąg pieszy z kostki betonowej. Konstrukcja wiaty drewniana, szkieletowa, elementy nośne stanowią słupy drewniane od zewnątrz obudowana na pełnej wysokości deskami struganymi impregnowanymi. Wszystkie elementy konstrukcyjne (słupy, płatwie, jętki, kleszcze, miecze) z drewna sosnowego- struganego. Pokrycie blacho dachówką, rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze pokrycia. Impregnacja dwukrotnie środkami owado i grzybobójczymi w kolorze palisander, drewno impregnowane ciśnieniowo. Utwardzenie z kostki betonowej gr. 6cm.


To może Cię także zainteresować:
Znęcał się nad konkubiną, trafił pod policyjny dozór
Kolizja na łuku DK11 w Lotyniu
Odbiór wiaduktu w Blękwicie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: okonek.pl | foto: okonek.pl

Komentarze