Z harcerzami o bezpieczeństwie

07.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #harcerz   #bezpieczeństwo   #okonek   

Policjanci złotowskiej komendy w ramach realizacji programu profilaktycznego "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą", którego głównym celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież, spotkali się z uczestnikami obozów w Stanicy Harcerskiej w Podgajach. W tegorocznej edycji w obozach harcerskich uczestniczyła młodzież z Katowic, Krakowa, Poznania oraz ze Złotowa. Mundurowi wspólnie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej promowali wśród najmłodszych zasady bezpiecznego wypoczynku.

 

Troszcząc się o bezpieczeństwo dzieci podczas wypoczynku, funkcjonariusze tłumaczyli najmłodszym jak należy zachowywać się nad wodą. Policjanci przypominali również zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Spotkanie najmłodszych z policjantami miało na celu zwiększenie u dzieci świadomości wakacyjnych zagrożeń, a co za tym idzie umiejętności ich unikania. W trakcie spotkania policjanci wspólnie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej rozdali ulotki informujące o tym jak postępować, aby nasze zachowanie nad wodą było bezpieczne.

 

To może Cię także zainteresować:
Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci podsumowali 2017 rok
Wypadek drogowy na DW188

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze