XII Rajd „Śladami JP II”

18.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rajd   #rower   #kajak   #jastrowie   

W minioną sobotę odbył się XII Rajd „Śladami JP II” Rurzyca 2017. Trasa rowerowa startowała z Jastrowia. Trzydziestoosobowa grupa rowerzystów pokonała ok. 20 km trasę by dotrzeć na tzw. „Kamień Papieski”, gdzie wspólnie z trasą kajakową uczestniczyła we mszy św. którą odprawił ks. Stanisław Łącki proboszcz parafii p.w. NMPKP w Jastrowiu, która była współorganizatorem tej imprezy turystycznej. Trasa kajakowa startowała z parkingu w Trzebieszkach. Ponad sześćdziesięcioosobowa grupa kajakarzy pokonując trzy malownicze jeziora dotarła do tzw. „Kamienia Papieskiego”.

 

Tegoroczny rajd odbył się dokładnie w 36 rocznicę zamachu na Papieża Jana Pawła II. Imprezie towarzyszyła wyjątkowa sprzyjająca pogoda, a imprezę zakończył ciepły posiłek.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar budynku mieszkalnego w Nadarzycach
Spotkanie Noworoczne Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie
Dzień Babci i Dziadka w Jastrowiu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / SPRiT | foto: jastrowie.pl

Komentarze