Wyróżnienia dla Złotowa

27.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wyróżnienie   #samorząd   #złotów   

23 i 24 maja w Gdyni odbył się kongres Perły Samorządu 2019 wraz z galą wręczenia nagród dla najlepszych jednostek samorządowych w Polsce. Podobnie jak w zeszłym roku uczestniczyła w nim delegacja Gminy Miasta Złotów, w której skład weszły Panie Jadwiga Skórcz i Ilona Sawczuk-Kruk. Skarbnik Urzędu Miejskiego w Złotowie, Jadwiga Skórcz, w zeszłym roku została wyróżniona na gali tytułem Skarbnika Roku 2018.

 

Tegoroczna edycja przyniosła dla Złotowa dwie nominacje. Pierwsza, w kategorii „Perły Samorządu 2019” (miasto do 100 tys.), gdzie oceniana jest przede wszystkim jakość zarządzania i jakość życia mieszkańców. Druga, w kategorii „Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży” (miasta do 100 tys.), do której wybierane są samorządy wyróżniające się dużą aktywnością w aktywizacji sportowej najmłodszych. I to w tej drugiej kategorii Dziennik Gazeta Prawna przyznał nam wyróżnienie! Tym samym czwartek był ważnym dniem dla podsumowania zeszłorocznych działań złotowskiego magistratu. 

Panie zarządzające finansami miasta wzięły również udział w szeregu paneli dyskusyjnych poświęconych problemom związanym z budżetem, gospodarką odpadami, transportem publicznym czy edukacją.To może Cię także zainteresować:
Licealiści szkolili się na strzelnicy
Oddział z nowoczesnym alkomatem
Złotów Gminą na 5!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.pl

Komentarze