Wypadek w miejscowości Klukowo

28.09.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #ciągnik   #klukowo   #złotów   

W dniu 27 września o godz. 07.17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 188 w miejscowości Klukowo.

 

Doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w wyniku czego dany odcinek drogi został całkowicie zablokowany. Do działań zadysponowano niezwłocznie zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz jednostkę OSP w Blękwicie.

Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, udzieleniu doraźnej pomocy osobom uczestniczącym w zdarzeniu w tym dwójce dzieci w wieku 9 i 11 lat.

Dalsze działania medyczne prowadził przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił doraźnej pomocy bezpośrednio na miejscu akcji, bez konieczności hospitalizacji uczestników zdarzenia.

Na czas prowadzonych działań droga wojewódzka została całkowicie zablokowana a następnie po usunięciu uszkodzonych pojazdów poza pas drogowy, Policja przywróciła pełną przejezdność danego odcinka.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali "poszukiwacza skarbów"
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Pożar budynku mieszkalnego w Czernicach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl | foto: pspzlotow.fundata.pl

Komentarze