Wypadek na drodze powiatowej w Czyżkowie

03.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #czyżkowo   #lipka   

2 października 2019 r. o godz. 21.22 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na lokalnej drodze powiatowej Lipka – Czyżkowo.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowana została najbliższa jednostka OSP oraz zastęp z jednostki ratowniczo-gaśniczej ze Złotowa. Po dojeździe potwierdzono treść zgłoszenia, kierująca pojazdem pozostawała z obrażeniami wewnątrz samochodu. Strażacy niezwłocznie przystąpili do wdrażania procedur z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, następnie przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do osoby poszkodowanej, ewakuowano z pojazdu i przekazano przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. 

Dalsze działania wyjaśniające okoliczności zaistnienia zdarzenia przejęła służba Policji.


To może Cię także zainteresować:
Anomalia pogodowe na terenie powiatu złotowskiego
Włamywacz recydywista trafił do aresztu
Debata Społeczna z mieszkańcami Gminy Tarnówka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów, OSP Lipka

Komentarze