Wypadek dwóch osobówek na trasie do Piły

20.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #dolnik   #skórka   #krajenka   

19 marca br. kilkanaście minut przed godziną trzynastą do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęła informacja o wypadku drogowym na trasie Złotów-Piła, gdzie zderzeniu uległy dwa samochody osobowe.

 

W wyniku zderzenia droga została całkowicie zablokowana a w pojazdach pozostawały osoby poszkodowane. Przybyłe służby zabezpieczyły teren akcji i udzieliły pomocy łącznie trzem poszkodowanym. Następnie osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłym zespołom ratownictwa medycznego i przewiezione do placówek służby zdrowia (dwie osoby Szpital Specjalistyczny w Pile, jedna osoba Szpital Powiatowy w Złotowie). 

Na czas prowadzonych działań ratowniczych i następnie dochodzeniowych ruch kołowy na danym odcinku drogi został całkowicie wstrzymany – Policja wyznaczyła doraźne objazdy. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych, zniszczone pojazdy zostały zabrane przez Pomoc Drogową. Z jezdni usunięto pozostałości powypadkowe, przywrócono ruch kołowy w obu kierunkach.To może Cię także zainteresować:
Znęcał się nad konkubiną, trafił pod policyjny dozór
Pożar kotłowni i dachu przy zakładzie produkcyjnym
Policjanci eskortowali ciężarną kobietę do szpitala

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie:st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze