Wypadek drogowy w pobliżu miejscowości Kujan

28.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #kujan   #zakrzewo   

23 stycznia br. kilkanaście minut po godzinie osiemnastej doszło do zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową za miejscowością Kujan w kierunku na Więcbork.

 

To również kolejne niezachowanie ostrożności i nie dostosowanie się do obowiązującego na tym skrzyżowaniu oznakowania drogowego. 

W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody, a uszkodzeniu uległy aż cztery. Jeden z pojazdów to pojazd autolaweta z lawetą ciągnioną, na którym były przewożone dwa pojazdy osobowe. W wyniku uderzenia, a następnie kolejno następujących po sobie uderzeń wtórnych doszło do całkowitego zniszczenia wszystkich uczestniczących pojazdów. 

Łącznie w pojazdach podróżowały trzy osoby, z czego jednej osobie udzielono pierwszej pomocy medycznej, a po przebadaniu przez zespół PRM ostatecznie pozostała ona w miejscu zdarzenia. 

Przypominamy i uczulamy wszystkich uczestników ruchu drogowego, iż na tym skrzyżowaniu z obu stron drogi powiatowej tj. kierunek Lipka- Łobżenica umieszczony jest znak STOP, którego nie można zignorować!


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
Rolnicy z gminy Zakrzewo świętowali zakończenie żniw

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie/zamieścił: st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze