Wypadek drogowy w okolicach miejscowości Trzebieszki

19.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #trzebieszki   #jastrowie   

18 stycznia 2019 r. o godz. 8.36 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Trzebieszki.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej w tym grupę operacyjną. 

Po dojeździe potwierdzono zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego, którego naczepa znajdowała się częściowo w przydrożnym rowie, a ładunek papieru w ryzach zsunął się z przyczepy transportowej – droga krajowa została zablokowana. 

Działania jednostek straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy pojazdu, który następnie został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego, dalsze czynności polegały na zabezpieczeniu działań służb Pomocy Drogowej, która przy wykorzystaniu sprzętu specjalistycznego odholowała uszkodzony zestaw drogowy z miejsca akcji w wyznaczone miejsce. 

Łącznie w trwających blisko trzy godziny działaniach ratowniczych zaangażowanych było 18 strażaków z KP PSP Złotów, OSP Szwecja, OSP Jastrowie wspartych służbami Policji, Ratownictwa Medycznego, Pomocy Drogowej oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie; kpt. Krzysztof Olczak zdjęcia st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Komentarze