Wypadek drogowy na DK11 w Okonku

13.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #okonek   

10 stycznia 2019. o godz.7.39 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 11 w m. Okonek.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie najbliższą jednostkę ochotniczej straży pożarnej oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej. 

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby zabrane do szpitala powiatowego a główne działania jednostek Straży Pożarnej związane były z zabezpieczeniem terenu akcji w tym rozpoznaniem ładunku, który był przewożony przez jeden z pojazdów a stanowiły go butle stalowe z gazami technicznymi. 

W toku prowadzonych działań nie stwierdzono uszkodzeń a tym samym rozszczelnienia żadnej z butli, po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych oba pojazdy zostały usunięte z drogi krajowej, na której przywrócono pełen ruch. 

W działaniach zaangażowane była jednostka OSP Okonek, zastępy PSP Złotów w tym grupa operacyjna komendanta powiatowego, zespół ratownictwa medycznego, Policja oraz służby pomocy drogowej i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.To może Cię także zainteresować:
Wypadek na drodze krajowej w okolicach Lędyczka
Nieletni sprawcy kradzieży zatrzymani na gorącym uczynku
Pożar budynku przy trasie kolejowej Złotów-Zakrzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / opracował: kpt. Krzysztof Olczak zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze