Wypadek drogowy Lotyń-Skoki

10.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #okonek   

9 lipca zastęp GBARt z OSP Lotyń zadysponowany został do zdarzenia drogowego na drodze powiatowej trasa Lotyń – Skoki. W zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd osobowy, w którym łącznie podróżowały 4 osoby.

 

Osobowe Audi kierowane przez młodego mężczyznę uderzyło w przydrożne drzewo, następnie zatrzymując się na środku jezdni. Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy w stosunku do jednej osoby poszkodowanej oraz odłączeniu zasilania w pojeździe i sorpcję płynów eksploatacyjnych. Poszkodowana kobieta przekazana została zespołowi ratownictwa medycznego. W działaniach brali udział OSP Lotyń, JRG Złotów, Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

To może Cię także zainteresować:
Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci podsumowali 2017 rok
Spotkanie emerytów i rencistów pożarnictwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osplotyn.pl | foto: osplotyn.pl / W. Piotrowska

Komentarze