Wypadek ciężarówki na drodze krajowej 22

21.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #ciężarówka   #drewno   #okonek   

19 marca br. kilkanaście minut po godzinie ósmej rano na odcinku drogi krajowej K22 za miejscowością Lędyczek w kierunku Człuchowa doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego pojazdu ciężarowego przewożącego drewno.

 

Samochód poruszający się na danym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zakończył podróż w przydrożnym lesie przewracając się na bok. Do zaistniałego zdarzenia skierowano pojazdy ratownicze OSP z Okonka, Radawnicy i JRG ze Złotowa. Podróżujący pojazdem kierowca po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostał na miejscu zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli teren, pocięli i usunęli ścięte przez pojazd drzewo oraz przygotowali teren do ewentualnego podniesienia zestawu przez odpowiednie służby pomocy drogowej. W trakcie prowadzonych działań ruch na danym odcinku drogi był całkowicie wstrzymany.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzanie osobówki z jednośladem przed Krajenką
Policjanci pomogli w działaniach i zapobiegli pożarowi lasu
Zawody wędkarskie strażaków powiatu złotowskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowaniest.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia KP PSP Złotów

Komentarze