Wspólne działania policjantów i Straży Miejskiej

04.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż miejska   #szkoła   #jastrowie   

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Jastrowiu przeprowadzili działania wspólnie ze Strażą Miejską w Jastrowiu.

 

29 listopada br. dzielnicowi Komisariatu Policji w Jastrowiu asp.szt. Ireneusz Bożek oraz st. sierż. Dominik Nogalski wspólnie z Panią Strażnik ze Straży Miejskiej w Jastrowiu, mając na względzie bezpieczeństwo najmłodszych przeprowadzili w rejonie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jastrowiu kontrole trzeźwości kierowców połączoną z kontrolą sposobu przewożenia dzieci w samochodach.

Kontrole przebiegły pomyślnie, a każdy kierowca na jej zakończenie otrzymał element zapachowy a najmłodsi elementy odblaskowe.

Tego samego dnia policjanci i Pani Strażnik udali się do Szkoły Podstawowej w Sypniewie, gdzie przeprowadzili z uczniami pogadankę na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły – mówili jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji dla nich niebezpiecznych.

Policjanci tłumaczyli najmłodszym jak ważne dla ich bezpieczeństwa jest noszenie odblasków. Na zakończenie każde dziecko dostało zawieszki odblaskowe.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Zabezpieczono alkohol i wyroby tytoniowe bez akcyzy
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze