Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się w Złotowie

18.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rok szkolny   #inauguracja   #szkoła   #uczeń   #nauczyciel   #złotów   

1 września Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie będzie gospodarzem wyjątkowej uroczystości. Mowa o Wojewódzkiej Inauguracji Roku Szkolnego 2020/2021, która dla całej społeczności szkolnej bez wątpienia będzie nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale i znaczącym wyróżnieniem.

 

Złotowski Ekonom wybrano nieprzypadkowo – patronem tej szkoły jest Jan Paweł II, a rok 2020, w którym obchodzimy stulecie urodzin Karola Wojtyły, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił właśnie Rokiem Papieskim. Z tego powodu do grona organizatorów, tj. Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu dołączył Powiat Złotowski. 

Podczas pierwszego spotkania organizacyjnego, które odbyło się jeszcze w ubiegłym tygodniu, rozmawiano o programie uroczystości oraz jej kształcie, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących bezpieczeństwa i obowiązujących reżimów sanitarnych. W efekcie zaakceptowano wstępny scenariusz i proponowany program artystyczny, który przygotuje Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. W trakcie kolejnych spotkań uzgadniane będą kolejne elementy uroczystości.


To może Cię także zainteresować:
Kurs na sukces – projekt dla nauczycieli CKZiU
Tragedia na drodze
Kolejne laptopy przekazane do szkoły

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska

Komentarze