Wizyta Marszałka Krzysztofa Grabowskiego

10.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#marszałek   #inwestycja   #krajenka   

W poniedziałek, 9 października 2017 roku do Krajenki przyjechał w towarzystwie starosty złotowskiego Ryszarda Goławskiego Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

 

Celem wizyty były kwestie inwestycji realizowanych w gminie i mieście Krajenka, z udziałem środków finansowych z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Warto więc przypomnieć jakie to inwestycje z dotacjami wojewódzkich samorząd lokalny zrealizował w minionym roku. Zmodernizowano drogę w Podróżnej, drogę Pogórze-Tarnówczyn oraz drogi w Głubczynie i w Paruszce. Przebudowano też ulicę Górną w Skórce oraz ulice: Działkową i Okrężną w Krajence. Ponadto wyremontowano świetlicę wiejską w Paruszce oraz wybudowano siłownię zewnętrzną w Śmiardowie Kraj. Obecnie prowadzi się termomodernizację Przedszkola w Krajence, a także modernizuje się boiska szkolnego w Głubczynie i boiska szkolnego w Krajence, przy ul. Bydgoskiej (w przyszłym roku będzie przebudowane boisko szkolne w Krajence, przy ul. Polańskiego).

Natomiast w najbliższym czasie rozpocznie się przebudowa stacji uzdatniania wody w Skórce oraz rozbudowa Przedszkola w Skórce.

 

To może Cię także zainteresować:
Wypadek drogowy na DW188
Ekologiczna akcja w Szkole Podstawowej w Skórce
Powitanie Nowego Roku 2018 na krajeńskim Rynku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl | foto: krajenka.pl

Komentarze