WiFi4EU dla mieszkańców gminy Zakrzewo

05.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wifi   #internet   #umowa   #dotacja   #zakrzewo   

Gmina Zakrzewo podpisała umowę o udzielenie dotacji w ramach instrumentu „Łącząc Europę" (CEF) - WiFi4EU. W naborze wniosków udział brały podmioty z sektora publicznego z państw członkowskich całej Unii Europejskiej oraz uczestniczących krajów EOG. W ramach podpisanej umowy Gmina Zakrzewo otrzyma dotację - bon na kwotę w wysokości 15 tys. euro na zainstalowanie hotspotów WiFi4EU - bezprzewodowych punktów dostępu do Internetu na obszarze gminy.

 

Miejsca dostępu muszą spełniać określone wymogi techniczne, stąd ich wybór podyktowany będzie odpowiednio wysokimi możliwościami transferu danych na danym terenie (uwarunkowane jest to m.in. odległością od nadajnika/anteny, ilością przeszkód w rozchodzeniu się fal, ukształtowaniem terenu itp.). Bony mogą posłużyć do zakupu nowego sprzętu lub modernizacji starego sprzętu i zastąpienia poszczególnych urządzeń nowocześniejszymi i lepszymi.


To może Cię także zainteresować:
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
360 tys. zł na Klub Senior+
Kolejne laptopy przekazane do szkoły

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze