Wietrzny weekend w powiecie złotowskim

25.09.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pogoda   #wiatr   #złotów   #powiat złotowski   

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Złotowie w związku z przejściem przez powiat silnego wiatru i opadów atmosferycznych odnotowało łącznie 15 zdarzeń związanych z anomaliami pogodowymi w wyniku, których zostały zablokowane szlaki komunikacyjne a w dwóch przypadkach w wyniku upadającego drzewa doszło do zerwania napowietrznej linii elektrycznej, która z kolei wywołała zarzewia ognia.

 

Zdarzenia z pożarami obsłużono w Wiśniewce i Prochach. Jedno zdarzenie dotyczyło pożaru drzewa w lesie przy drodze krajowej na wysokości miejscowości Prądy. Obfite opady deszczu spowodowały, że przybyłe zastępy straży nie musiały podejmować już działań. Działania strażaków prowadzone były na terenie miasta Złotów, Gminy Złotów, Zakrzewo, Okonek Jastrowie i Lipka.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali "poszukiwacza skarbów"
Pożar budynku mieszkalnego w Czernicach
Wypadek na skrzyżowaniu w Zakrzewie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanieł: st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia: OSP Łąkie

Komentarze