Wietrzny poranek

14.10.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #wiatr   #powiat złotowski   

14 października br. w godzinach porannych w związku z przemieszczaniem się frontu atmosferycznego połączonego z intensywnymi opadami deszczu i silnym porywistym wiatrem, na terenie powiatu złotowskiego odnotowano łącznie 14 zdarzeń, w których zachodziła konieczność interwencji jednostek Straży Pożarnej.

 

Główne zadania zadysponowanych zastępów polegały na usuwaniu z jezdni powalonych drzew, wiatrołomów blokujących lokalne drogi, uniemożliwiając tym samym przejazd pojazdów samochodowych. 

Łącznie zadysponowanych do działań zostało 16 strażackich samochodów ratowniczo-gaśniczych z obsadą 72 strażaków

Działania ratownicze prowadzili strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Złotowie wspólnie z druhami z jednostek OSP Święta, OSP Blękwit, OSP Zakrzewo, OSP Lipka, OSP Jastrowie, OSP Krajenka.


To może Cię także zainteresować:
Pożary w budynkach mieszkalnych
Zdarzenie drogowe Prochach
Tragedia na drodze

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / opracował: kpt. Krzysztof Olczak

Komentarze