Warsztaty dla uczniów CKZiU

12.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #warsztaty   #złotów   

10 października w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie przy ul. Norwida 10 gościli przedstawiciele Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Celem wizyty było zachęcenie uczniów do podjęcia studiów na poznańskiej uczelni.

 

By uatrakcyjnić spotkanie, studenci przygotowali do wyboru warsztaty pod tytułami: Kto komu mówi "dzień dobry"? - czyli o dobrych manierach na co dzień; Po nitce do kłębka, czyli kilka słów o myśleniu projektowym; Wystąpienia publiczne – jak przeżyć od "a" do "z" oraz Praca w grupie i co dalej?

Młodzież z najstarszych klas chętnie dyskutowała z prowadzącym zajęcia. Największym powodzeniem cieszyły się warsztaty dotyczące publicznych wystąpień, co wskazywałoby na to, iż uczniowie poważnie myślą o umiejętnościach przydatnych podczas ustnego egzaminu maturalnego.

 

To może Cię także zainteresować:
II Złoty Bieg w ramach 26. Finału WOŚP
Policjanci podsumowali 2017 rok
Warsztaty haftu krajeńskiego w Ekonomie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Na podst. inf. CKZiU | foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze