W Zakrzewie powstaje szatnia na medal

27.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #boisko   #szatnia   #remont   #inwestycja   #zakrzewo   

Z początkiem maja rozpoczęły się prace związane z remontem szatni przy boisku sportowo-rekreacyjnym w Zakrzewie. Obiekty położone przy ulicy Złotowskiej w Zakrzewie to największy kompleks sportowo-rekreacyjny w całej gminie, który od dawna wymagał już prac remontowych.

 

W związku z powyższym gmina Zakrzewo złożyła wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na dofinansowanie zadania w ramach II edycji Programu „Szatnia na medal” i został on zaakceptowany i skierowany do dalszego procedowania, co umożliwiło rozpoczęcie prac modernizacyjnych. 24 maja br. szatnię wizytowali wójt Marek Buława wraz z przedstawicielem wykonawcy, Mieczysławem Gniotem.

Choć do zakończenia prac, które zgodnie z umową powinny potrwać najpóźniej do końca czerwca, jeszcze sporo pozostało, to efekty zmian są widoczne gołym okiem. Zakres zadania pn. Remont szatni przy boisku sportowo-rekreacyjnym w Zakrzewie obejmuje m.in. kompleksową wymianę instalacji elektrycznej która jest dostosowywana do wymagań technicznych, gruntowanie powierzchni ścian i sufitów, kładzenie gładzi, malowanie ,obróbki blacharskie, pokrycie przeciekającego dachu papą termozgrzewalną, wymianę armatury łazienkowej, kafelkowanie szatni i sanitariatów, wymianę elementów instalacji grzewczej ,dostosowanie wejścia do szatni dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz remont pomieszczenia socjalnego.

Umowa na dofinansowanie zadania zostanie podpisana najprawdopodobniej na początku czerwca.


To może Cię także zainteresować:
Pożar w Drożyskach Wielkich
Zderzenie dwóch osobówek
Projekt przebudowy drogi Nadarzyce-Sypniewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl / foto: zakrzewo.org.pl

Komentarze