W jednym z mieszkań w Jastrowiu ulatniał się gaz

06.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #mieszkanie   #gaz   #interwencja   #jastrowie   

3 sierpnia br. kilka minut przed godziną czternastą dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Złotowie przyjął zgłoszenie o ulatniającym się gazie z butli w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Jastrowu przy ulicy Wojska Polskiego.

 

Do miejsca zaistniałego zdarzenia skierowano miejscową jednostkę oraz zastęp ze Złotowa. W chwili przyjazdu pierwszej jednostki straży butla znajdowała się już po za lokalem mieszkalnym. Strażacy wynieśli ją na zewnątrz, sprawdzono dodatkowo wszystkie lokale i przewietrzono cały pion komunikacyjny w raz z mieszkaniem, w którym doszło do zdarzenia. Dokonano pomiarów w budynku na obecność gazu, które ostatecznie po przewietrzeniu obiektu dało wynik negatywny. Niesprawną butlę przejął lokalny dystrybutor do dalszego zabezpieczenia.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzanie osobówki z jednośladem przed Krajenką
Policjanci pomogli w działaniach i zapobiegli pożarowi lasu
Zawody wędkarskie strażaków powiatu złotowskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.psp.wlkp.pl / Opracowanie st.asp. Kazimierz Wiebskowski Zdjęcia KP PSP Złotów

Komentarze