V Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej

28.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #turniej   #złotów   

26 maja 2018r. na obiektach sportowych Szkoły Policji w Pile rozegrany został V Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Drużyn 6-cio osobowych o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. W sportowych zmaganiach rozgrywanych na boisku wielofunkcyjnym ORLIK do drużynowej rywalizacji stanęli również strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Złotowie a także policjanci z Komend Powiatowych Policji w Pile, Szczecinku i Złotowie a także leśnicy z Nadleśnictwa Zdrojowa Góra i oczywiście gospodarze ze Szkoły Policji.

 

Wspólna rywalizacja sportowa jest również elementem integracji służb i jednocześnie przyczynia się do podnoszenia i utrzymania wymaganego poziomu sprawności fizycznej, jako niezbędnego czynnika w zakresie realizacji działań ratowniczych.

Ostatecznie złotowscy strażacy zajęli V miejsce a zwycięzcą okazała się drużyna Szkoły Policji w Pile.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny sukces złotowskiego Ogólniaka w Wielkopolsce
Pomnik ks. Patrona Bolesława Domańskiego odsłonięty
Ukradł paliwo, spowodował kolizję i był poszukiwany

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze