Usprawnić ruch na Powstańców - spotkanie koncepcyjne

19.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#urząd   #spotkanie   #droga   #bezpieczeństwo   #zlotów   

W złotowskim urzędzie miejskim dyskutowano wczoraj na temat możliwości usprawnienia ruchu i ogólnej poprawy bezpieczeństwa na drodze wojewódzkiej nr 189 - ulica Powstańców w Złotowie - szczególnie na odcinku pod wiaduktem.

 

Inicjator spotkania Burmistrz Złotowa Adam Pulit wraz z wiceburmistrz Małgorzatą Chołodowską do rozmów zaprosili Dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Pawła Katarzyńskiego, kierownika Rejonu Dróg Wojewódzkich w Złotowie Benedykta Stefankiewicza, Starostę Złotowskiego Ryszarda Goławskiego, Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosława Jaskólskiego, przedstawicieli Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie Małgorzatę Mickiewicz i Eugeniusza Budzińskiego, a także Wójta gminy Złotów Piotra Lacha.

Podczas spotkania, zarówno w kontekście technicznym, jak i finansowym, rozważano m.in. możliwości w zakresie zwiększenia światła wiaduktu, a także oddzielenia ruchu samochodowego od pieszo-rowerowego.

 

To może Cię także zainteresować:
Forum Sołtysów Powiatu Złotowskiego
Działania NURD na terenie powiatu złotowskiego
Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Okonku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska | foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze