Umowa na przebudowę ulicy Słowackiego w Jastrowiu

06.08.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #przebudowa   #ulica   #droga   

2 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Trzciance przedstawiciele gminy Jastrowie, pani skarbnik Teresa Czyżewska oraz burmistrz GiM Jastrowie Piotr Wojtiuk, podpisali z wojewodą wielkopolskim Tomaszem Hoffmanem umowę na przebudowę ulicy Słowackiego w Jastrowiu.

 

Modernizacja odbędzie się w ramach projektu "Rządowy Program na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej". Umowy o przekazanie dotacji celowych podpisali także włodarze innych gmin północno-zachodniej Wielkopolski, których wnioski otrzymały dotację (Czarnków, Kaczory, Margonin, Mieścisko, Ostroróg, Trzcianka, Ujście, Wyrzysk). W wydarzeniu uczestniczył również poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak. Projekt zakłada dofinansowanie do 80% wartości kosztorysowej. W naszym przypadku z 592 998,20 złotych otrzymamy 474 398 złotych.

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się prace związane z poszerzeniem drogi do Ciosańca
Pięknieje Wielkopolska Wieś. Umowy na dofinansowanie podpisane
Podpisano umowę na efektywne energetycznie oświetlenie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / Marcin Prokopowicz / foto: jastrowie.pl

Komentarze