Trwa budowa targowiska w Zakrzewie

28.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#inwestycja   #budowa   #targowisko   #zakrzewo   

Urząd Gminy w Zakrzewie informuje, że w dniu 7 maja br. została wybrana oferta na wykonanie operacji typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” pn. „Budowa targowiska w Zakrzewie”, które będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wspieranie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji i kultury i powiązanej infrastruktury” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

 

Wybrano ofertę złożoną przez firmę TIVOLO sp.j. Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka, ul. Leśna 4, 77-424 Zakrzewo, która wykona zadania za kwotę 161 198,42 zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Bezpieczniej do Ciosańca
Powiatowe Święto Pieśni Chóralnej
Pożar lasu w miejscowości Stara Wiśniewka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl / foto: zakrzewo.org.pl

Komentarze