Tragedia na drodze

09.09.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #tragedia   #wypadek   #złotów   

7 września 2020r. o godz. 11.31 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch motocyklistów i rowerzysty w m. Blękwit, na drodze wojewódzkiej nr 188.

 

Do działań zadysponowano niezwłocznie zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej wraz z grupą operacyjną oraz najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych. 

Przybyłe zastępy udzieliły kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem poszkodowanym osobom, które następnie zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego. 

Pomimo prowadzenia intensywnych medycznych działań ratowniczych, jedna osoba poniosła śmierć a kolejna z obrażeniami została zabrana do szpitala powiatowego. 

Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez Policję pod nadzorem Prokuratora przywrócony został pełen ruch na danym odcinku drogi. 

W działaniach zaangażowane były trzy zastępy PSP oraz OSP Blękwit, OSP Święta, trzy zespoły ratownictwa medycznego w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz służby Policji i Prokuratury Rejonowej.To może Cię także zainteresować:
Pożary w budynkach mieszkalnych
Trafił do aresztu za kradzież rozbójniczą
Kurs na sukces – projekt dla nauczycieli CKZiU

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracowanie;kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze