Szczęśliwi emeryci. Oficjalne pożegnanie

28.09.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sesja   #pożegnanie   #emerytura   #złotów   

Sesja Rady Powiatu Złotowskiego, która odbyła się 26 września br., rozpoczęła się miłym akcentem. W obecności gości Starosta Złotowski Ryszard Goławski i Przewodnicząca Rady Powiatu Złotowskiego Jadwiga Harbuzińska-Turek podziękowali za pracę Andrzejowi Ławniczakowi - wieloletniemu Sekretarzowi Powiatu oraz Jerzemu Masslowi, który pełnił funkcję dyrektora Wydziału Organizacyjnego i Zarządzania Kryzysowego. Przypomnijmy, obaj panowie pożegnali się z pracą w lipcu bieżącego roku.

 

Szczęśliwi emeryci otrzymali pamiątkowe listy i kwiaty. Wcześniej Starosta z mównicy podziękował im za sumienne wykonywanie obowiązków, dobre pomysły i trafne rozwiązania, a także za życzliwość i otwartość na drugiego człowieka.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali "poszukiwacza skarbów"
Nie zatrzymał się do kontroli - odpowie przed sądem
Cztery pory roku na Krajnie - podsumowanie projektu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze