Strażacy dla Ninki

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pomoc   #turniej   #zakrzewo   

25 listopada o godzinie 10:00 odbył się turniej strażacki pt. ”Strażacy dla Ninki". Organizatorami charytatywnego turnieju piłki nożnej byli: Wójt Gminy Zakrzewo, ZOG ZOSP RP w Zakrzewie, Szkoła Podstawowa w Zakrzewie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zakrzewie. Celem turnieju nie była rywalizacja, lecz chęć pomocy rodzicom chorej, pięcioletniej Ninki.

 

Strażacy z OSP Krajenka, Kleszczyny, Werska, Ług, Zakrzewa, Świętej oraz z KP PSP w Złotowie włączyli się w akcje i zagrali razem w Hali widowiskowo-sportowej w Zakrzewie, podczas której również odbyła się kwesta. Po blisko trzy godzinnym graniu zwycięzcami okazali się wszyscy strażacy, bo nie chodziło o zajmowane miejsca a chęć niesienia pomocy innym. Na koniec rozgrywek i spontanicznej kwesty mała Ninka otrzymała od strażaków prezent w postaci misia ratownika, który na pewno będzie jej wiernym kompanem w trudnych chwilach jej życia.

Strażackim rozgrywkom bacznie przyglądali się Komendant Powiatowy kpt. Jarosław Kołak, Dowódca JRG kpt. Jacek Baranowski wraz z Prezesem ZOG ZOSP RP w Zakrzewie Edmundem Kabattkiem.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11
Pożar budynku gospodarskiego w Gminie Lipka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / MF/KW | foto: pspzlotow.fundata.pl

Komentarze