Stop cyberprzemocy. Warsztaty w CKZiU

28.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #cyberprzemoc   #warsztaty   #złotów   

W środę (27 lutego br.) uczniowie klas pierwszych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie przy ul. Norwida 10 uczestniczyli w warsztatach dotyczących cyberprzemocy.

 

Podczas zajęć prowadzonych przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej z Poznania młodzież zaznajomiła się z różnymi formami przemocy w sieci oraz uczyła się sposobów reagowania na istniejące zagrożenia. Forma, jaką przyjęli młodzi wykładowcy w trakcie spotkania, była ciekawa. Ponadto angażowała pierwszoklasistów do wspólnych przemyśleń oraz wniosków. 

Na pewno dzięki tej lekcji będą z większą rozwagą traktować wszelkie komentarze na portalach społecznościowych i pomyślą o szacunku do drugiego człowieka.


To może Cię także zainteresować:
Samorządowcy u marszałka Woźniaka
Młodzież przystąpiła do rywalizacji
Ekologiczna bomba odkryta w trakcie prac budowlanych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Na podst.inf. z CKZiU, Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze