Starostwo otwarte na gości

28.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#starostwo   #urząd   #goście   #złotów   

Budynek Starostwa Powiatowego w Złotowie, przed którym stoi jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, to zabytek z ciekawą historią. Warto ją poznać.

 

W sobotę zastępca dyrektora Wydziału Oświaty i Promocji Krzysztof Doroszuk, pokazując wnętrza urzędu, opowiedział o niej gościom dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie. Andrzeja Hencla.

Złotowszczyznę odwiedzili dr Artur Chełstowski i Maciej Rysiński ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studenci studiów podyplomowych o kierunku audyt, kontrola zarządcza i rachunkowość. Wizyta, o której mowa, była ściśle związana z obchodzoną niedawno piątą rocznicą powstania CKZiU. Miała też charakter poznawczy.

Goście dyrektora Hencla poznali Złotów i okolice. W sobotę zobaczyli m.in. pomnik Piasta Kołodzieja, usłyszeli V Prawd Polaków i zwiedzili budynek, w którym mieści się urząd. Krzysztof Doroszuk przekazał im wiele ciekawostek, a kończąc spotkanie w imieniu Starosty Złotowskiego Ryszarda Goławskiego wręczył drobne upominki.

 

To może Cię także zainteresować:
10. urodziny Fundacji Złotowianka
Zlekceważyli przepisy - stracili prawo jazdy
100 krokusów na 100 lecie odzyskania Niepodległości

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze