Spotkanie wielkanocne w KPP w Złotowie

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wielkanoc   #złotów   

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, 12 kwietnia br. w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się tradycyjne spotkanie policjantów, pracowników cywilnych i emerytów. Przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

 

Kierownictwo złotowskiej komendy, funkcjonariusze, pracownicy Policji, policyjni emeryci, oraz Kapelan złotowskiej Policji ksiądz Grzegorz Fabiszak jak co roku, spotkali się aby uczcić zbliżające się Święta Wielkanocne.

Zaproszonych gości powitała Pani Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska, która policjantom i przybyłym gościom życzyła radosnych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych.

Kapelan złotowskiej Komendy ks. Grzegorz Fabiszak przekazał wszystkim zebranym świąteczną refleksję, która wprowadziła wyjątkowy nastrój i napełniła optymizmem.

Po oficjalnych życzeniach, przy filiżance kawy był czas na rozmowę i wzajemne życzenia.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Zatrzymano kobietę która uprawiała i posiadała narkotyki
Nietrzeźwa i bez uprawnień wiozła dzieci bez fotelików

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze