Spotkanie grupy roboczej "Przestrzeń dla partycypacji"

08.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#spotkanie   #konsultacje   #okonek   

Kolejnym etapem konsultacji społecznych z programu „Przestrzeń dla partycypacji” dot. zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Okonek – IV kwartał było powołanie grup roboczych. Spotkania te odbywały się w Okoneckim Centrum Kultury.

 

I spotkanie grupy roboczej odbyło się dnia 20 października 2017 r. o godz. 16.00 omawiano na nim zagospodarowanie terenu zielonego przy ul. Kolejowej.

II spotkanie grupy roboczej odbyło się 23 października 2017 r. o godz. 16.00 omawiano na nim zagospodarowanie terenu zielonego w rejonie ulic Sosnowej, ul. Zdobywców Wału Pomorskiego i ul. 1-go Maja.

III spotkanie grupy roboczej odbyło się 25 października 2017 r. o godz. 16.00 omawiano na nim zagospodarowanie terenu byłego obozowiska wojskowego

IV spotkanie grupy roboczej odbyło się 30 października 2017 r. o godz. 16.00 na niniejszym spotkaniu podsumowano wcześniejsze spotkania grup roboczych oraz założenia które na nich wypracowano. Oraz podziękowano zaangażowanym i zainteresowanym konsultacjami społecznymi mieszkańcom za owocną współpracę.

W spotkaniach grup roboczych oprócz Pani Burmistrz Małgorzaty Sameć wzięli udział Pan Marek Romaniec – moderator spotkania, urbaniści z firmy URBANPRO którzy będą sporządzali projekt dokumentu Panowie Jan Grajczyk i Wojciech Kozłowski, a także inspektor ds. gospodarki przestrzennej tut. Urzędu Pani Karolina Liwińska, gościem IV spotkania grupy roboczej był Pan Krzysztof Ślebioda z Pracowni Zrównoważonego Rozwoju z Torunia opiekun projektu.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar mieszkania w Skokach
Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Okonku
Uroczystości rocznicowe w Podgajach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: okonek.pl | foto: okonek.pl

Komentarze