Spartakiada Seniorów w Jastrowiu

12.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #spartakiada   #senior   #jastrowie   

W dniu 8 września 2017r na boisku Orlik przy Hali Sportowej Jastrowscy seniorzy uczestniczyli w IV Spartakiadzie Seniorów. Zgłosiło się 4 drużyny po 5 osób, 3 z Jastrowia i 1 z Sypniewa. Było 6 konkurencji: - prowadzenie kijem do Unihokeja piłki tenisowej w slalomie, - bieg w dwójkach z piłką rehabilitacyjną trzymaną głowami, - marsz po skrzynkach, - rzut kapeluszem na odległość, - tor przeszkód, - gra w Bule.

 

Ponadto były konkurencje indywidualne jak -rzut piłką do kosza, - strzały do małej bramki piłką nożną, - rzutki do tarczy.

Członkowie zespołów walczyli między sobą, o czas bo od tego liczone były punkty, wesoło się wszyscy bawiliśmy. Wszyscy członkowie zespołów zostali nagrodzeni, natomiast w konkurencjach indywidualnych nagradzane były osoby, które zajęli trzy pierwsze miejsca. Tylko pogoda nie bardzo nam sprzyjała ale to już nie nasza wina.

Organizatorzy zapewnili ciepły posiłek - grochówkę, bułkę oraz kawę lub herbatę wraz z pączkiem. To wszystko można było zapewnić dzięki hojności sponsorów z naszego terenu na których zawsze możemy liczyć, za ich dobroć, seniorzy z całego serca bardzo dziękują. Oprawę rywalizacji sportowej przygotował i prowadził Ryszard Ludewicz. Można było mile na świeżym powietrzu spędzić sporo czasu. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu spartakiady.

 Przewodnicząca PZERiI Krystyna Błońska

 

To może Cię także zainteresować:
II Złoty Bieg w ramach 26. Finału WOŚP
Zatrzymano dwóch sprawców kradzieży z włamaniem
Sesja Rady Miejskiej w Jastrowiu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl

Komentarze