Spartakiada Przedszkolaka 2017

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #spartakiada   #okonek   

7 kwietnia przedszkolaki z gminy Okonek rywalizowały podczas Spartakiady Przedszkolaka 2017, która odbyła się pod hasłem „Mis Puszatek duży, mały wie, że sport jest doskonały”. Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji, wspaniale się bawiły współpracując w drużynie.

 

Zespoły dały z siebie wszystko i z poświeceniem walczyły o wygraną. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół w Lotyniu, a patronat nad imprezą objęła Burmistrz Okonka Małgorzata Sameć. W hali sportowej panował prawdziwy duch rywalizacji i wszyscy dobrze się bawili. Rówieśników głośno dopingowali mali kibice. W przerwach między zawodami wystąpiły dzieci i młodzież z ZS w Lotyniu przygotowana przez swoich nauczycieli. Ostatecznie, ku zdziwieniu wszystkich, również organizatorów, spartakiada zakończyła się siedmiokrotnym remisem. Mali sportowcy otrzymali medale, puchary i nagrody rzeczowe.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar mieszkania w Skokach
Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Okonku
Uroczystości rocznicowe w Podgajach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: okonek.pl | foto: okonek.pl

Komentarze