SOSW i tenis stołowy

20.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #tenis stołowy   #złotów   

W czwartek 7 grudnia w Gębicach odbyły się XXII Mistrzostwa Regionu Nadnotecko-Pilskiego w Tenisie Stołowym "Sprawni Razem". Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Jastrowiu reprezentowało pięcioro tenisistów pod opieką trenerki Sylwii Czajki.

 

Nie było łatwo, bo uczestników zawodów było dużo, ale systematyczne treningi pozwoliły olimpijczykom znaleźć się w czołówce. I tak w swoich kategoriach wiekowych zajęli oni: Natalia Kowalik – I miejsce, Piotr Gorzkiewicz – II miejsce oraz Sebastian Cofał – IV miejsce w młodszej kategorii wiekowej. Karolina Polak – II miejsce i Kamil Zdrenka – VI miejsce w starszej kategorii wiekowej. W klasyfikacji ogólnej reprezentanci SOSW zdobyli puchar za pierwsze miejsce w młodszej kategorii wiekowej.

 

To może Cię także zainteresować:
Posiedzenie Złotowskiej Rady Seniorów z Burmistrzem
Zatrzymano poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania
Elżbieta Filip Sołtysem Ziemi Złotowskiej 2018

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / inf. Alicja Awłasewicz fot. Sylwia Czajka | foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze