Sołtysi spotkali się na uroczystości z okazji Dnia Sołtysa

26.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sołtys   #święto   #okonek   

11 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Sołtysa. Z tej okazji Rodzinnym Parku Rozrywki „OWADOGIGANT” w Lubnicy odbyła się uroczystość, w której udział wzięli sołtysi, przedstawiciele władz samorządowych oraz pracownicy urzędu miejskiego, którzy na co dzień zajmują się sprawami poszczególnych sołectw.

 

Zaproszenie przyjął również senator RP Mieczysław Augustyn. Zmieniająca się rzeczywistość powoduje, że sołtysi dziś pełnią bardzo ważną rolę w życiu społeczeństw na obszarach wiejskich. W trakcie uroczystości wszystkim sołtysom zostały przekazane serdeczne życzenia i podziękowania za ich wielki wysiłek świadczony na rzecz swoich miejscowości i mieszkańców. 

 

 

To może Cię także zainteresować:
Święto Policji w Złotowie
Kolejne interwencje straży w okresie żniwnym
Rozpoczęły się prace związane z poszerzeniem drogi do Ciosańca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: okonek.pl | foto: okonek.pl

Komentarze