Śmiertelny upadek z dachu

15.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #śmierć   #tarnówka   

Policjanci Komisariatu Policji w Krajence wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło 14 kwietnia br. w miejscowości Węgierce gm. Tarnówka, gdzie 50 - letni mężczyzna w trakcie wykonywania prac na dachu budynku w nieustalonych okolicznościach spadł z wysokości na betonową posadzkę i zmarł na miejscu.

 

Do śmiertelnego wypadku przy pracy doszło 14 kwietnia br. około godz. 07:30 w Węgiercach gm. Tarnówka na terenie jednej z firm.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 50-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy w trakcie wykonywania prac na dachu hali w budynku mieszczącym się na terenie firmy, w nieokreślonych okolicznościach spadł z około pięciu metrów w dół na betonową posadzkę. Obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny w wyniku doznanych w trakcie upadku z wysokości obrażeń głowy, jednocześnie wykluczył udział osób trzecich.

Policjanci Komisariatu Policji w Krajence pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Złotowie wykonali niezbędne czynności. Dalsze postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Zatrzymano kobietę która uprawiała i posiadała narkotyki
Nietrzeźwa i bez uprawnień wiozła dzieci bez fotelików

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze